Sevgilimle Yatakta Ateşli Sevişmemiz

Merhabalar değerli okurlar. Ben Burdur’dan Kemal. 21 yaşındayım ve öğrenciyim. Sizlere üniversiteden sevgilim olan Bahar ile yaşadığımız ateşli saatlerimizden biraz bahsedeceğim. Seks konusunda aslında son derece iyi bir zaman geçirdiğim üniversitemde yeni sevgilim ile yaşadıklarım bana bütün zevkleri unutturdu. Çünkü o kadar güzel ve ateşli sevişiyor ki adeta şiir gibi. Bende bu ateşli saatlerimizden biraz bahsedip nasıl başladığını sizlere anlatacağım. Üniversitemin ikinci yılında Bahar ile tanıştım. Beyaz tenli seksi bir kızdı ve giyinmeyi de iyi biliyordu. Bu yüzden benim gözüme çok batıyordu ve hakkında bir şeyler duymuştum. Biraz ateşli bir kız olduğu dışarıdan bakınca anlaşılıyordu zaten. Ben de ne yapıp edip onu tavladım.

cinsellik sohbet

İlk günlerimizde benim evime gelip gitti ama bir şeyler yaşamadık. Bu bana dert olmuştu. Çünkü bu kadar seksi bir sevgilim vardı ve onunla seks konusunda hiçbir girişimimiz olmamıştı. Ben buna bir çözüm ararken bir gece o kendi evindeydi ve mesajlaşırken herkesin uyuduğunu söyledi. Bende yanına gelip uyuyayım diye mesaj attım ve fitili ateşledim. Artık bir şeyler yapmak istiyordum. Bahar da benim ne istediğimi anlayınca senin canın ne istiyor bakayım yazmış. bu mesajından sonra biz biraz onunla seks konuşmaya başladık ve onu çok istediğimi söyledim. o da bunun aynısını söyleyince ertesi gün bana gelmesini söyledim ne de olsa sevgilim.

Bana sabah geldi ve önce kahvaltı yatık. sonra ben koltuğa uzandım ve o da yanıma geldi. Koltukta yanıma uzandı ve ben onun saçlarını okşayıp romantik bir şekilde dudaklarından öpmeye başladım. Bu ufak öpüşme ilerlemeye başlayınca odama geçtik ve yatakta sevişmeye başladık. Bahar benim üzerimi çıkardı ve üzerimde sadece iç çamaşırım kaldı. O da kendi üzerini çıkardı ve altında kilodu kaldı. Üzerinde ise hiçbir şey yoktu. Biraz daha öpüştük ve o ara güzel göğüslerini okşamaya başladım. Ardından da Bahar acele etme dedi ve benim boynumu yalayıp yavaşça aşağıya doğru inmeye başladı. Vücudum her yerini öpüp alıyordu. Zevkten anlıyordu hatun. Aşağıya gelince ise benim baksırımı açtı ve yarrağımı yalamaya başladı. Biraz daha yaladıktan sonra ise üzerime oturdu ve amdan içine aldı. Meğerse patlakmış. Bende o zevki yaşamanın tadını çıkardım ve onu kucağımda amdan sikmeye başladım. Sonra ise yatırıp altıma altım ve öyle sikerken üzerine boşaldım. Üniversite yıllarımın en zevkli anlarını yaşatan sevgilimle hala daha seks fantezilerimiz devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir